Üsküdar Ev Temizliği Şirketi

Ev Temizliğinde Neler Yapıyoruz?

1

Mutfak Temizliği

Ev temizliği hizmetlerimizin en önemli aşaması mutfak temizliğidir. Çöpler toplanır, bulaşıklar makineye yerleştirilir, tezgah, lavabo, duvar ve zemin temizlenir.
2

Banyo Temizliği

Dolaplar ve aynalar silinir, lavobolar temizlenir. Tuvalet ve duşakabin temizliği yapılır. Fayanslar güzelce silinir ve parlatılır.
3

Yatak Odası Temizliği

Odanın çöpleri toplandıktan sonra mobilyalar güzelce temizlenir, yatak toplanır. Duvarlar, kiriş ve bağlantı yerleri temizlenir. Eşyalar güzelce toparlanır.
4

Salon Temizliği

Ev temizliğinde en önemli ikinci yer salondur. Mobilya ve eşyalar detaylıca temizlendikten sonra yerler silinir. Duvar ve kirişler temizlenir.

Ev Temizliğinde Bizi Tercih Etmek için Nedenleriniz

Üsküdar’ın #1 Numaralı Temizlik Firması


Ökten Temizlik Üsküdar’ın bütün bölgelerine hizmet götüren en profesyonel temizlik firmalarından biridir. Hızlı, emin ve kaliteli hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz. Üsküdar’da mükemmel bir ev temizliği için bizi aramanız yeterli. Aynı gün içinde gelip temizliğinizi yapıp işinizi teslim ediyoruz.

Ütü, Cam veya Merdiven Temizliği

Çeşitli hizmetler sunuyoruz ve dilediğiniz seçebilirsiniz. İster ütüyü ve camı, ister merdiven temizliğini tercih edin. Siz neyi isterseniz o işlemi gerçekleştiriyoruz. Üsküdar’da inşaat sonrası temizlik, boş ev temizliği veya eşyalı temizlik, farketmez!

Temizlik malzemeleriniz tam değilse de bize ararken bildirmeniz yeterli. Uzman personelimiz gerekli temizlik malzemelerini yanında getirecektir.

%100 Garantili Hizmet

İlkin belirtelim ki hanenize hanemiz gibi davranıyoruz. Ancak bununla birlikte mevzulara karşı da %100 garanti sunuyoruz. Eğer hizmetlerimizle ilgili bir eşyanızda ve ya hanenizin bir köşesinde bir sıkıntı alana gelirse 2 gün içerisinde bizi aramanız yeterli. Uğradığınız bütün zararları karşılıyoruz.

Hizmetleriniz Tek Sefer İçin mi Yoksa Düzenli mi?

Bu tamamen sizin vereceğiniz bir karar! Dilerseniz yorucu bir tatilin dönüşünde temizliğini yapmak istemediğiniz hanenizin temizliğini bizlere bırakabilirsiniz. Dilerseniz de bu yükü üzerinizden topyekün atmak için bize müracaat edebilirsiniz. Bunlar tamamiyle sizin seçiminize bağlıdır. Şayet bizlerden tertipli hane temizliği hizmeti almak istiyorsanız yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey hangi periyotlarla temizlik istediğinize karar vermek. Haftada 1 defa, 2 haftada 1 ve ayda 1 şeklinde hizmet paketlerimiz mevcuttur. 

Üsküdar’da Ev Temizliği Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Acıbadem
Altunizade
Bahçelievler
Beylerbeyi
Bulgurlu
Cumhuriyet
Çengelköy
Ferah
Kandilli
Kirazlıtepe
Kuzguncuk
Mimarsinan
Muratreis
Selimiye
Ünalan
Yavuztürk

İpucu: Eğer düzenli hizmet alırsanız fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz!

WhatsApp chat