Tuzla Ev Temizliği

Ev Temizliğinde Neler Yapıyoruz?

1

Mutfak Temizliği

Ev temizliği hizmetlerimizin en önemli aşaması mutfak temizliğidir. Çöpler toplanır, bulaşıklar makineye yerleştirilir, tezgah, lavabo, duvar ve zemin temizlenir.
2

Banyo Temizliği

Dolaplar ve aynalar silinir, lavobolar temizlenir. Tuvalet ve duşakabin temizliği yapılır. Fayanslar güzelce silinir ve parlatılır.
3

Yatak Odası Temizliği

Odanın çöpleri toplandıktan sonra mobilyalar güzelce temizlenir, yatak toplanır. Duvarlar, kiriş ve bağlantı yerleri temizlenir. Eşyalar güzelce toparlanır.
4

Salon Temizliği

Ev temizliğinde en önemli ikinci yer salondur. Mobilya ve eşyalar detaylıca temizlendikten sonra yerler silinir. Duvar ve kirişler temizlenir.

Ev Temizliğinde Bizi Tercih Etmek için Nedenleriniz

Tuzla’da Eviniz İçin Güvenilir Temizlikçi Nasıl Bulabilirsiniz?

Sektörün içinde yıllarca çalışmış deneyimli personeliyle Ökten Temizlik hizmetinizde! Bir temizlik hizmetinn güvenilir ve kaliteli olması gerekir. Tuzla’da ev temizliği arıyorsanız Ökten Temizlik sizin için en doğru seçim, çünkü gerek evinizi gerek ofisinizi en güvenilir ve en kaliteli şekilde temizler. Temizliği yapar ve size teslim ederiz, siz ise temizliğe harcayacağınız zamanı işinize ve sevdiklerinize harcarsınız.

En İyi Temizlik Hizmetini Alabilmeniz İçin…

Evinizin temizliği için ayrı ayrı hizmetler sunuyoruz ve hangisini beğenirseniz o hizmeti uyguluyoruz. Tamamen bir ev temizliği mi, yoksa sadece bir veya bir kaç odanı temizliği mi? Dilerseniz, ütü cam, dış cephe ve balkon temizliği gibi hizmetleri seçebilirsiniz. Siz karar veriyor ve tercih ediyorsunuz, biz ise aynı gün gelip temizliğinizi yapıyoruz.

Eğer temizlik malzemelerinizi temin edemeyecekseniz bize önceden bildirmeniz yeterli. Ökten Temizlik personeli yanlarında temizlik malzemelerini getirirler.

Olası Zararları Karşılıyor musunuz?

Tuzla’da aldığınız temizlik hizmetinin sonrasında eğer herhangi bir problem çıktığını farkederseniz direkt olarak bizi aramanız yeterli. Bütün zararınızı karşılıyoruz. Ökten Temizlik olarak bütün hizmetlerimizdee olduğu gibi Tuzla ev temizliği hizmetlerimize de %100 garanti veriyoruz.

Sadece Tek Seferlik mi Yoksa Düzenli Bir Hizmet mi?

Tamamen size bağlı! Dilerseniz bir tatil dönüşü dağılmış evinizin tek seferlik yorucu temizliğini yaptırmak isteyebilirsiniz. İsterseniz de evinizin temizlik yükünü düzenli olarak üzerinizden almamız için haftalık, iki haftada bir veya aylık düzenli olarak gelebiliriz.

İpucu: Eğer düzenli hizmet alırsanız fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz!

WhatsApp chat