Ofis Temizliği

OFİS TEMİZLİĞİ NEDİR?

Ofis temizliği iş yerinizin metrekaresine bakılmaksızın günlük, haftalık, aylık yapılan temizliktir.

iş yerinizin ofisinizin  25-2000 m2 arasında değişiklik gösterir , Dolayısıyla  temizlik çeşitleri – seçenekleride   çok değişkenlik göstermektedir.

Ofis Temizliği

Bazı işyerlerinin fabrikası, deposu vb. unsurları farklı yerdedir. Ofis olarak kullanılan merkezde sadece yönetimsel personel bulunur. Genişlikleri ne kadar farklı olursa olsun, kullanılan malzemeler, masa, telefon, bilgisayar, yazıcı vb. gibi eşyalardır.  Büyüklüğüne göre, WC, mutfak gibi bölümler eklenebilir. Küçük ofislerde genellikle, mutfak, WC gibi bölümler yoktur. Ofisteki çalışan sayısı arttıkça, bu bölümler eklenebilir. Küçük ofislerde çalışan sayısı 1-10 arasıdır. Kirlenme ve hijyen gereksinimi daha düşüktür.

Çalışan sayısı arttıkça kirlenme, hijyen gereksinimleri artar. Çaylar ofiste yapılmaya başlanır, WC ihtiyacı doğar, belki yemek ihtiyaçları için bir mutfak ekleme gereksinimi oluşur.

 

Sadece ofis olarak kullanılan alanların ofis temizliği, çalışan sayısı, bulunduğu ortam vb. şartlara göre değişebilir.

Çalışanların sayısı arttıkça hijyen ihtiyacı artar. Bulunduğu ortam, sanayi tesisi, organize sanayi bölgesi, ya da sadece ofislerin bulunduğu bir merkezi yer ise temizlik ihtiyaçları çok farklı olur.

Ofisinizin bulunduğu alan, Organize sanayi bölgeleri, veya sadece merkezi ofislerin bulunduğu şehir merkezi ise ofis temizliğine ödeyeceğiniz ücret çok farklıdır.

Bizler, Ökten Kurumsal Temizlik olarak sizlere en uygun fiyatları sunmaya hazırız, Lütfen ofis bilgilerinizi detaylı açıklayarak iletişime geçiniz. Emin olun, en iyi hizmeti, en ucuza biz sağlayacağız.OFİS TEMİZLİĞİ NEDİR?

 

 

Ofis Temizliği Nasıl yapılır?
Aylık, haftalık veya günlük olarak farklı temizlik periyodları uygulanır.

 

Günlük Ofis Temizliği,
Toz, vb. Anti Hijyen, allerjik unsurlar her gün temizlenir..

Haftalık Ofis Temizliği

Günlük temizliğe ek olarak, haftalık periyotta temizlenmesi gereken yerler, temizlenir.

Aylık Ofis Temizliği

Günlük, Haftalık ofis temizliğine ek olarak,  böcek, haşerat vb. temizlenir.

Kurumsal Ofis Temizliği

Şirketimizden kurumsal temizlik hizmeti alıyorsanız, her yer, günlük, haftalık, aylık periyotlar ile düzenli olarak temizlenir..

Ofis temizliği, temizlik hizmetlerimizin önemli bir parçasıdır. Gününüzün çok büyük bir bölümününn geçtiği büronuzun çalışırken güzel güzel görünmesinin yanısıra temiz ve hijyenik olması da çok önemlidir. Temizliği düzenli ve sürekli olarak yapılan bürolarda temiz ve hijyenik bir ortam olacağından büro çalışanlarının motivasyonu artacağı gibi, sağlık açısından da sorun yaşamazlar. Düzenli temizlenen bürolarda kir ve mikrop barınma oranı azalır.

Ofis temizliği

OFİS TEMİZLİK İŞLERİ

Ökten Temizlik şirketi olarak, temiz ve sağlıklı bir büroda çalışabilmeniz için, her türlü modern donanım ve eğitimli personel ile çalışıyoruz.

Bizimle sitemizin iletişim linkinden irtibat kurabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

WhatsApp chat