Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama
Evlerimizde en çok kirlenen eşyalarımız arasında halılardan sonra koltuklarımız gelmektedir. Her koltuk kirlenmesinde koltuk takımını yenilmek veya daha ekonomik bir çözüm dahi olsa koltuk kaplattırmak gereksizdir. Eğer koltuklarınızın kaplamalarından memnunsanız üzerinizdeki kirler ne kadar derin olursa olsun sizi korkutmasın. Çözümü Ökten Temizlik firması olarak sizlere en profesyonel yöntemler ile sağlıyoruz.
Yeni koltuk takımı almışçasına temiz ve hatta yeni koltuktan çok daha hijyenik olarak sizlere sunacağımız koltuklarınıza sizler bile inanamayacaksınız.

İstanbul Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz
2012 yılında İstanbul ilinin Kartal ilçesinde kurulan Ökten temizlik firmamız, günümüzde İstanbul’un birçok semtine temizlik hizmetlerini ulaştırabilecek düzeye ulaşmıştır. İstanbul koltuk yıkama hizmetlerimiz de oldukça geniş bir ağa ulaşmıştır. Bulunduğunuz ilçe ve bölge ile ilgili hizmet taleplerinizde bizlere ‘bize ulaşın’ linkinden hızlıca erişim sağlayabilirsiniz. Sizlerin belirlemiş olduğu tarih ve saatte, dilediğiniz adreste tam donanımlı ekipmanlarımız, cihazlarımız ve profesyonel kadromuz ile birlikte hazır bulunmaktayız. Yerinde koltuk yıkma ya da kendi fabrikamızda koltuk yıkama hizmetlerimizden dilediğinizce faydalanabilirsiniz.

Neden Koltuk Yıkama Hizmetlerinde Ökten Firması Tercih Ediliyor?
Koltuk yıkama hizmetlerimizde asla standart uygulama şeklinde çalışmıyoruz. Sahip olduğunuz koltuk guruplarınızın üretiminde kullanılan malzemeler öncelikle dikkatli bir şekilde analiz edilmektedir. Çünkü her kumaşın temizlenmesinde kullanılacak olan yöntemler gibi kullanılması gereken temizlik malzemeleri de farklılık göstermektedir. Belki genel temizlik ürünleri ile tüm koltuklar yıkanabilir. Ancak sonucunda renk atmaları, kumaşta yıpranmalar ve deformasyonlar gibi sıkıntılı durumların vuku bulması kaçınılmaz sondur. Bizler, temizlik sektörü dahilinde yürütmekte olduğumuz tüm çalışmalarımızda profesyonel ve sistematik çalışmanın önemini bilmekteyiz. Bu sebeple sahip olduğunuz eşyalar ne kadar özel olursa olsun, maddi ya da manevi olarak ne kadar değerli olursa olsun gönül rahatlığıyla işin uzmanı olan, Ökten Temizlik firmamıza teslim edebilirsiniz.
Koltuk Yıkamada Müşteri Memnuniyeti
Kurulduğumuz gün itibari ile önce müşteri memnuniyeti felsefesi ile sürdürdüğümüz hizmetlerimiz, siz değerli müşterilerimiz tarafından kısa zamanda fark edilmektedir. Sizler de daha ilk hizmet talebinizde mükemmel çözüm odaklı çalışmalarımızın güvenini hissedebilirsiniz. Tüm müşterilerimize aynı özen ve titizlik ile yaklaşmaktayız. Böylece sizlerin çevrelerinize sunduğunuz, hakkımızdaki olumlu referanslar sayesinde şirketimiz bu günkü ‘sektörün öncüsü’ konumuna ulaşmıştır. Bugüne kadar bizlerin yanında duran ve olumlu referansları ile yükselmemizi sağlayan tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz.
Sizler de müşteri memnuniyeti sonuçlu hizmetlerimizi gönül rahatlığıyla talep edebilirsiniz. Sitemizde bulunan ‘ Bize Ulaşın’ sayfamızdan dilediğiniz an bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

WhatsApp chat