Telefon

İş yeri Temizliği

İş Yeri Temizliği


2012 yılı itibari ile temizlik sektöründeki hizmetlerini sürdüren Ökten Temizlik firmasının değerli müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerden bir tanesi de iş yeri temizliği seçenekleridir.
Yoğun iş temposunun günden güne arttığı şu zamanlarda, günümüzün en çok zamanımızı geçirdiğimiz mekanlara göz attığımızda bürolarımızı ve iş yerlerimizi görmekteyiz. Yüzlerce ve hatta kimi iş yerlerinin iş yoğunluğuna bağlı olarak binlerce insanı ağırladığımız iş yerlerimiz, ne kadar dikkat etsek de mikrobun en hızlı yayılabileceği tehlikeli mekanlar arasında yer almaktadır. Büro temizliği yaparken mevcut işlerimizi aksatabilmemiz de mümkün değildir. Siz değerli müşterilerimize sahip olduğumuz uzman kadro aracılığı ile sunduğumuz iş yeri temizliği hizmetleri sayesinde çalışma alanlarınızda huzurlu ve sağlıklı olarak gönül rahatlığı ile bir yaşam sürdürebilirsiniz.

İstanbul Kartal İş Yeri Temizliği

Ökten Temizlik firmamız, 2012 yılında merkezi İstanbul Kartal ilçesinde kuruldu. Bu sebeple; İstanbul Kartal İş Yeri Temizlik hizmetleri denildiğinde ilk akla gelen firmaların başında yer almayı başardık. Yıllardır sürdürmekte olduğumuz temizlik sektöründe, mevcut alt yapımızı gün geçtikçe geliştirerek şu an ki geniş ağ hizmetimize ulaştık. Böylelikle İstanbul’un neresinde olursanız olun İstanbul temizlik firmaları arayışındaysanız öncelikle bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Günümüzde İstanbul ilinin birçok ilçesine hizmetlerimizi ulaştırabilecek potansiyele erişmiş bulunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürdüğümüz çalışmalarımızı sizlere de sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Temiz ve Hijyenik İş Yerleri


Ökten firması olarak; temizlik anlayışımız asla görünürde temizlik olmamıştır. Müşterilerimizin bulunduğu mekanlardaki sağlıklı ortamın yakalanabilmesi bizler için en önemli unsurların başında yer almaktadır. Bu sebeple tarafımızdan talep edeceğiniz bir iş yeri temizlik hizmeti ile sadece mekanlarınızın temizliğini sağlamayacak aynı zamanda da sizin ve konuklarınızın sağlıklarını da garanti altına almış olacaksınız. İş yerlerinde konuklarınızı ve misafirlerinizi ağırlarken, büronuzun ya da ofisinizin kirliliği artık sizleri mahcup etmeyecektir.
İş yeri temizlik hizmetlerimizi sizlerden gelen talep doğrultusunda; günlük, haftalık ve aylık periyotlar halinde sürdürebilmekteyiz. Dilerseniz her gün dip köşe temizlik ile en ince noktalara kadar ulaşarak iş yerlerinizin, ofislerinizin ve bürolarınızın sağlığa uygunluğunu sağlayabiliriz.