Telefon

İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

Yeni yapılan apartmanlarda bir daireye taşınmakla boya, badana ve tadilat gibi işlerden kurtulmuş olabilirsiniz. Her ne kadar bu işlerden kurtulmak büyük bir avantaj olsa da, sizleri sırada bekleyen inşaat sonrası temizlik işleri hiç de sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. 2012 yılında merkezi İstanbul Kartal ilçesinde kurulan Ökten Temizlik firmamız, sizlerin bu en zorlu anlarınızda yanınızda olmaktadır. Ökten Temizlik firması olarak; teknolojik alt yapı, alanında uzman ekip çalışanları ve yüksek teknolojiye sahip ekipman desteğiyle profesyonel olarak inşaat sonrası temizlik hizmetini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Tadilat Sonrası İnşaat Temizliği Evinizde ya da iş yerinizde herhangi bir tadilat sonrası ortaya çıkacak olan inşaat kalıntılarını ve bu kalıntılardan kurtulmanın zorluğunu gayet iyi biliyoruz. Çevrede oluşan harç, boya, moloz, alçı ve sıva kalıntılarını temizlemek gerçekten profesyonellik istemektedir. Aksi halde günlerce çok yoğun temizlik çalışmalarınızın ardından bir de ortaya çıkan deformasyonlar canınızı fazlasıyla sıkacaktır. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için çözüm ortağınız olan Ökten Temizlik firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. İnşaat sonrası kalıntıların temizliğinde kullanmakta olduğumuz temizlik malzemeleri ve makineler tarafımızdan titizlikle seçilmekte ve bölgeye uygun olarak belirlenmektedir. Çünkü temizlenecek olan her bölgenin ve her maddenin özelliklerine uygun olan doğru malzeme ve ekipmanların belirlenmesi son derece önemlidir.

İnşaat Temizliği Nedir?


İnşaat temizliği, yeni inşaatın ya da tadilatın ardından ortaya çıkan ve temizliği bir hayli zahmet isteyen kaba kirlerin temizlenip, binanın kullanılabilir ve yaşanabilir bir hale dönüştürülmesi işlemidir. Ökten temizlik firmamız tüm bu hizmetlerin tamamını, en ince ayrıntısına varıncaya kadar siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.


Bu kategori içerisinde sunmakta olduğumuz hizmetlerimizden bazılarını şu şekilde özetleyebiliriz.
İnşaatlarda yer alan ve inşaat temizliği ardından ortaya çıkan büyük çöplerin toplanması,
Kapıların üzerlerinde ve çevrelerinde kalan lekelerin, yüzeye zarar verilmeden çıkartılması ve ardından kalan tozların o bölgeden uzaklaştırılması.
İnşaat sonrası temizlik; bir tadilatın ardından yapılıyorsa ve mevcut ortamda mobilyalar var ise mobilyaların üzerinde oluşan lekeler, eşyalara zarar gelmeden tarafımızdan temizlenir.
Oluşan leke inatçı ve zorlu bir leke ise vakum ve buhar yönteminin kullanılması ile hem lekeler hem de ardından kalan tozlar ortamdan uzaklaştırılır.
Lavabo, banyo ve tuvaletlerin temizliği özel hijyen gerektiren alanlardır. Buradaki temizliklerimizde dezenfekten kimyasallar kullanılmaktadır. Böylece tüm bu alanların gönül rahatlığı ile kullanılabilir olması sağlanmaktadır.
İnşaattan ya da tadilattan sonra en can sıkan yerlerden biri de cam yüzeyleri ile birlikte cam çevreleridir. Pencerelerde, camlarda ve çerçevelerde kalmış olan alçı lekeleri, boya lekeleri ve bant izleri, mevcut yüzeyin özelliğine uygun olan kimyasal malzemelerin kullanımı ile birlikte çıkartılır. Kir ve lekelerden arındırılan yüzey bir kez daha temizlenir.
Mutfak bölgesinde meydana gelen; mutfak dolapların kirlenmesi, boruların ve beyaz eşyaların sıva gibi malzemeler ile kirlenmesi sorunlarında yine aynı şekilde eşyalarınıza zarar vermeden en uygun malzeme seçimi ile birlikte inşaat sonrası temizlik işlemi saplanır.

İnşaat sonrası temizlik işlemlerimiz; ev, daire, büro, ofis, fabrika, villa, banka şubeleri ve apartman gibi tüm açık ve kapalı alan mekanları kapsamaktadır. Sizler de sunmuş olduğumuz ince ayrıntılardan oluşan dip köşe temizlik hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.