Halı Yıkama

Halı Yıkama
Her ne kadar sadece evdeki halılarımızın temizliğine dikkat ediyor olsak da aslında ofislerimizde, iş yerlerimizde ve dahası yaşamımızın bir bölümünü de olsa geçirdiğimiz tüm alanlarda halıların temizliği büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle de okul öncesi yaşta çocuğu ya da çocukları olan ebeveynler, kreş ve anaokulu işletmecileri bu konu hakkında çok daha fazla titizlik göstermelidirler. Çünkü dünyadaki her şeyi yeni yeni öğrenmeye çalışan çocuklar gerek emekleyerek, gerekse buldukları her nesneyi anlamak adına ağızlarına götürerek gözle görülmeyen mikroorganizmalar karşısında sağlık açısından büyük bir risk ile karşı karşıyadırlar.
Elbette ki sadece çocuklar için değil, ebeveynler açısından da bulunan mekanların hijyenikliği önemlidir. Bilinçli olan her insan gibi sizler de halılarınızı ya da halıflekslerinizi düzenli olarak en az ayda bir kere yıkatarak ya da temizleterek kendinizi ve sevdiklerinizi birçok tehditten koruyabilirsiniz. Bahsettiğimiz sağlığımıza yönelik tehdit aslında hiç de göz ardı edilemeyecek boyuttadır. Çünkü yaşam alanlarımıza baktığımızda mikroorganizmaların ve mitelerin en çok oluştukları ve en hızlı yayıldıkları yerler halılarımızdır. Sadece hijyenik bir temizlik yeterli olmamak ile birlikte bu hijyenik temizliğin sürekliliği de büyük önem arz etmektedir.

Evde ve Yerinde Halı Yıkama
Genel olarak halı yıkama hizmetlerimizi talep eden müşterilerimize derinlemesine temizliği kendi fabrikalarımız içerisinde sağlamaktayız. Yıkama bölümü, fırçalama bölümü, durulama bölümü, kurutma bölümü ve en son aşamada ise ambalajlama işlemi ile halı yıkama işlemimiz tamamlanmaktadır. Ancak genellikle ofis ve büro sahiplerinin sıklıkla tarafımızdan talep ettikleri yerinde halı yıkama hizmetlerimiz de mevcut olup, isteklerinize göre sunulabilmektedir.
Kimi zaman evde bulunan halıların çok hızlı bir şekilde yıkanması gibi bir gereksinime ihtiyaç duyabilirsiniz. Hızlı ve pratik çözümler arayabilirsiniz. Örneğin o gün misafiriniz gelecektir veyahut halınızı ya da halıfleksinizi kaldırma gibi bir duruma müsait değilsinizdir. Özel durumlarda dahi en mükemmel çözümleri sizlere her daim sunmayı ilke edinmiş olan Ökten Temizlik firmamız bu zor zamanınızda yanınızda olacaktır. Evde ve yerinde halı yıkama hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizi operatör arkadaşlarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en uygun olan gün ve saate randevu oluşturulacak ve söz verdiğimiz gün ve saatte arzu ettiğiniz mekanda tam kadromuz ile hazır olacağız.
Çok daha özel temizlik hizmetlerimizi öğrenmek için ya da özel çözüm arayışlarınız için, sayfamızda yer alan ‘Biz Ulaşın’ linkinden dilediğiniz an bizlere ulaşabilirsiniz. Temizlik adına aradığınız ne varsa, tek bir adresten temin edebilmenin huzuru ise size kalacaktır.

WhatsApp chat