Telefon

Hakkımızda

Ökten Temizlik Hizmetleri

Ökten temizlik 2012 yılında merkezi İstanbul Kartal ilçesinde kuruldu. Kuruluşu ve öncesinde sektörü iyi bilen firmamız sektörün ihtiyacı olan güven sorumluluk ve profesyonel temizlik hizmetleri gibi konularda eksiksiz ve bu konularda taviz vermemektedir. Kurumsal müşterilere hitap eden ÖKTEN TEMİZLİK onların ihtiyacı olan her türlü ofis işyeri fabrika vb.. temizlik hizmetlerini karşılamakta ve müşterilerine sorunsuz memnuniyet sunmaktadır. Kurumsal müşterilerimizin yanında bireysel müşterilerimize de ev temizliği gibi konularda hizmet sunan ÖKTEN TEMİZLİK evlerinize temizlikte ferahlığı ve kaliteyi sunmaktadır. Firmamız tüm müşterimize güvenilir hizmetin kapısını açmakta olup %100 müşteri memnuniyeti esastır.

Kalite ve Güven

Temizlik sektöründe güven ve kaliteli hizmetin öncü firması olmayı hedefleyen ÖKTEN TEMİZLİK bu hedefine kısa sürede ulaşmış ve bu ilkelerinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.. Hizmette kalite ve titiz temizlik anlayışı her zaman müşteri memnuniyeti için çalışmalarına ara vermeden devam eden firmamız gizlilik ve güvenilirlik ilkesini her işinde en baş unsur olarak uygulamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Sektörümüzde titiz temizlik önemli olduğu kadar müşteri memnuniyeti de bir o kadar önemli bir unsurdur. Gerek işleyiş gerek personel tutumu bakımından müşteri memnuniyeti vazgeçilmez hedefimizdir.. ÖKTEN TEMİZLİK %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedef almış ve gerek işin uygulaması gerek personel davranışı gerekse sonradan yapılan geri dönüşlerde müşterilerini memnun etmek için tüm imkanlarıyla hizmet vermektedir..