Telefon

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrikaların temizliğinde üretimlerden arta kalan kirlerin temizlenmesi en büyük zorluklardan biridir. Elbette ki bunun yanı sıra yüzeylerden arındırılması bir hayli zor (bilinçsiz uygulama ile ise imkansız) olan malzemelerin etrafa bulaşması da temizliğe dahil olunca kesinlikle profesyonel bir çalışma gerektirmektedir.
2012 yılında İstanbul ilinin Kartal ilçesinde bulunan merkezinde kurulan Ökten Temizlik firmamız, fabrika temizliği konusunda ‘zor’ ve hatta ‘imkansız’ diyebileceğiniz birçok temizliği karıntı ve ardından iz kalmaksızın sağlayabilmektedir. Sektörümüze dahil olan teknolojik yenilikleri sadece ülkemizden değil, tüm dünyadan takip edip, arge departmanında sorgulayan ve yenilikçi kadrosu sayesinde en kısa sürede bünyesine dahil edebilen Ökten Temizlik firmamız ile sizler de çalışarak %100 müşteri memnuniyeti ile sonuçlanan hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.
Günlük, Haftalık ve Aylık Fabrika Temizliği Çalışmalarımız

Fabrikalarda kullanılan malzemelerin cinsine, kirlilik oranına ve en çok da müşterilerimizin sahip olmak istediği hijyenik olma düzeyine bağlı olarak sürdürdüğümüz günlük, haftalık ve aylık fabrika temizliği çalışmalarımız mevcuttur. Tarafımızdan talep edeceğiniz günlük ve haftalık temizlik ile aylık temizlik hizmetlerinde sistemsel olarak birçok farklılıklar söz konusudur. Hangi hizmeti talep ederseniz edin değişmeyecek olan tek bir konu vardır ki o da: ardımızdan bıraktığımız mekanların hijyenikliğidir. Ancak bildiğiniz üzere fabrikalardaki üretimin kapasitesine bağlı olarak kimi zaman günlük kimi zaman ise haftalık temizlik yapılması şarttır. Aylık temizlik ile sadece belli alanların temizliğini sağlarken, haftalık ve hatta dilerseniz günlük temizlik talepleriniz ile fabrikanızın dip köşe sürekli hijyenik olma durumunu sağlayabilirsiniz. İnsan sağlığına uygun ortamda ve aynı zamanda da temizlik ile birlikte düzenin sağlanabildiği ortamda iş akışınızın dahi hızlanacağından emin olabilirsiniz.

Seri Üretimde Temizliğin Önemi
Fabrikalarda sağlanan üretimlerin hızlandırılması direk ortamın temizliği ve hijyenikliği ile ilgilidir. İçerisinde huzur bulunan bir ortamda çalışmak ile karmaşık ve kirli bir ortamda çalışmanın arasındaki farkı düşünürseniz demek istediğimizi çok daha iyi anlayabilirsiniz. En basitinde çalışma masamızı buna örnek olarak gösterebiliriz. Masamızın bazı dolapları kirli olması sebebi ile kullanılamıyor olsun. Masamızın üst yüzeyinde de bir takım çıkmaz lekelerin olduğunu varsayalım ve bu bölgelerinde iş yapmamıza imkan tanımadığını fark edelim. Böyle bir durumda o masada ne kadar üretken olabilirsiniz ki?
Yukarıdaki örneğimiz sadece bir çalışma masası içindi. Bunu tüm bir fabrika genelinde düşünürsek, temizliğin çok daha büyük bir öneme sahip olduğunu anlarız. Sizler de fabrikalarınızda çalışanların huzur içinde, sağlıklı olarak çalışabilmelerini sağlayarak, düzenli bir ortamda daha seri bir üretimi hedefliyorsanız bizler ile iletişim bölümümüzden irtibata geçebilirsiniz. Bizlerle görüşmeden asla ‘bizim iş pis, fabrikanın temizliği imkansız’ düşüncesine kapılmayın. Arayın, görüşelim.